Kulis yeni sezonu ‘Çirkin’le açtı

No Rating

Beni Affet’te canlandırdığı ‘Fırfır Soner’ karakteri ile kısa sürede ün kazanan oyuncu Serkan Melikoğlu ile Unutma Beni dizisinin ‘Nejat’ı Emre Yurttakalın’ın iki yıl önce kurduğu Kulis Sanat, yeni sezonu galasını yaptığı ‘Çirkin’ adlı oyunla açtı.55eb6d0cf018fbb8f8c04f12

Tiyatronun yanı sıra farklı branşlarda sanat eğitimlerinin de verildiği Kulis’in konservatuvara hazırlananlar için bir altyapı niteliğinde olduğunu belirten Sekan Melikoğlu, “Burası sadece bir tiyatro sahnesi değil, her yaş grubuna sanatsal eğitimlerin de verildiği bir sanat okulu. Bizim amacımız buradaki öğrencilerimizin tiyatro insanı olmasını istiyoruz” diye konuştu.

EN BÜYÜK HAYALİMİZDİ

Hayallerini gerçekleştirmek için açtıkları Kulis’in iki yılda 170 defa perde açmasından duydukları memnuniyeti dile getiren Melikoğlu, tiyatro oyunları ve verilen derslerle ilgili olarak şunları söyledi: “Kulis, konservatuvar yılları da dahil Emre’yle benim en büğyük hayalimizdi. Hayalimizi burada gerçekleştirdik ve şimdi bildiklerimizi insanlara aktarıyoruz. Kısa bir süre olmasına rağmen oyunlara olan ilgi muhteşem. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da hız kesmeden oyunlarımaza devam edeceğiz. Haftada dört, beş defa sahne açacağız.”

KAYNAK: http://www.hurriyet.com.tr/kulis-yeni-sezonu-cirkin-le-acti-28017448