Düşler Ormanı

No Rating

Biz hazırız!

Oyunda sözü geçen her konu başlığının atölyelerini yaptık. Kuracağımız cümlelere kendimiz karar verdik. Rollerimizi ve kıyafetlerimizi kendimiz seçtik. Yaratıcı Drama’nın özgürleştirici yanından beslendik. Kulis Sanat Kurumu olarak hedefimiz sahnede kalmayı tercih eden, estetik değerlere önem veren, yaratıcı, hayal gücü yüksek, yaşam becerileri gelişmiş, özgüvenli çocuklar olarak yaşamlarına devam etmelerini sağlamak.

25 Mayıs günü Cermodern’de saat 17:00 da yeni yetişen balerin ve baletleri, ressamları, yazarları, heykeltraşları, müzisyenleri beraber izleyelim.

Kulis Sanat Eğitim Koordinatörü
Ayşin Tabiloğlu

Kulis Sanat 2018 – 2019 sene sonu gösterilerini 25, 26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirecek.

Kulis Sanat eğitim bünyesindeki enstruman, şan, yaratıcı drama ve bale öğrencileri, yoğun çalışmalarının meyvelerini seyircileriyle paylaşıyor. Öğrencilerin sene boyu aldıkları eğitim ile çalıştıkları eserleri sevdikleri ile paylaşma heyecanının yanı sıra, bir diğer yandan gerçekleşecek gösterinin birer parçası olmanın verdiği paylaşım duygusunu, yardımlaşmayı, empatiyi ve uyumu tadıyorlar. Büyük gün için heyecan dolu prova süreci böyle devam ederken, bizlerin de bale, yaratıcı drama, enstruman ve şan öğrencilerini bu özel günlerinde yalnız bırakmak olmaz.

Dileyen herkesin davetli olduğu gösteriler;

25 Mayıs, Düşler Ormanı Klasik Bale – Yaratıcı Drama Gösterisi, Saat: 17.00, Cermodern Sahnesi’nde

26 Mayıs, Enstruman ve Şan Dinletileri, Saat: 16.00 ve 18.00, Kulis Sanat Tiyatrosu‘nda gerçekleşecek.

Aynı zamanda 26 Mayıs Pazar günü ufak bir kutlama niteliği de taşıyan bu gösteriler arasında yapılacak kokteyle de davetlisiniz.

Cermodern Sahnesi:

Anafartalar Mahallesi, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye /Ankara