Bizi Takip Edin!

Gökberk Oğuz

Gitar Eğitmeni

22 Ekim 1989 yılında Konya'da doğdu. İlköğrenimini Konya Özel Diltaş İlköğretim okulu'nda, lise eğitimini ise Özel Diltaş Lisesi'nde tamamladı. Lise hayatı boyunca Konya'nın farklı okullarında çeşitli müzik gruplarıyla birlikte sahneye çıktı ve beste çalışmalarına başladı.

2009 yılında internet üzerinden düzenlenen ülke çapındaki beste yarışması olan Yarisfest'te Türkiye 3.sü oldu.2011 yılında Gazi Üniversitesi'ni kazanarak Ankara'ya yerleşti. Aynı yıl jüri üyeliğini Haluk Kurosman, Melis Danişmend, Şafak Ongan, Edis İlhan, Barış Akpolat, Selim Serezli ve Metehan Mert Çakır'ın üstlendiği Rock'n Dark Express Müzik Yarışması'nda grubu Klişe ile Çanakkale Bölge 1.liği'ni kazanarak Manga'dan ödül aldı.

2012 yılında ise Eski isimli grubunu kurdu ve Rock'n Dark Express Müzik yarışması'nda Eskişehir Bölge 1.liği'ni elde ederek Model grubundan ödül aldı. Yarışmadan hemen sonra cover çalışmaları ile Powerturk TV ve Dream TV stüdyoları'nda klip çekimleri ve röportajlar gerçekleştirdi. Bar programları ve ülke genelinde 20'den fazla il ve ilçede konserler yaparak müzik hayatına devam ederken 2015 yılında Gazi Üniversitesi Müzik Topluluğu tarafından "Ankara'nın en sevilen genç grubu" ödülüne layık görüldü. Albüm çalışmaları ve konserleri devam etmektedir.

Diğer Oyuncularımız
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et