Bizi Takip Edin!

Konservatuvar Hazırlık Gruplarımıza Dair

21/06/2021

Öncelikle Konservatuvar Hazırlık alanında yaklaşık %90'lık bir başarı oranı ile yoluna devam ediyor Kulis Sanat Akademi.

Web Sitesinden bugüne kadar kazanmış öğrencilerin paylaşımlarını görebilirsiniz. Haricinde Konservatuvar Hazırlık Öğrenci grubunun bir kursiyer değil bu mesleğin başlarında kabul ettiğimiz birer çırak olarak görmekteyiz. Ve evet tam dediğiniz gibi bu işin tozunu sonuna kadar yutmanızı sağlıyoruz.

Sanat bir usta çırak ilişkisidir ve bu işin mutfağı öğrenilmeden sanatı icra etmek zordur. Bu meslek sadece ezber yapıp, sahneye çıkıp sözlerini söylemek değildir. Bunun nasıl bir inanç, nasıl bir yaşam tarzı olduğu ancak böyle anlaşılır. Bizler ustalarımızdan ne öğrendiysek sizlere de bunu aktarıyoruz. Konservatuvar eğitimleri boyunca da ustalar sizleri bu mutfağa yönlendiriyor olacaklar. Başarı oranımızı da buna borçluyuz diye düşünüyoruz. Çıraklık bölümünü atlayıp direkt Ustalık mertebesine atlamaya çalıştığınız bu meslekte size başarılar dilerim. Unutmayın Tiyatro; dünyanın neresine giderseniz gidin bir meslek değil, bir imandır.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam