Bizi Takip Edin!

Zeynep Durmaz

Tiyatro / Oyuncu

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Konservatuvarı - Tiyatro Anasanat Dalı
2017 - 2018

Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü 1. Sınıf öğrencisiyken “ben konservatuvar okumak istiyorum” baskılarımın “hobi olarak yapsın” gibi bir teselli cümlesiyle sonuç bulması üzerine öğrencisi olduğum sanat okulu, en fazla 1 ay sonra üyesi olduğum ikinci ailem, bir süre ayrı kalınca “evimi özledim” dedirten yerdir Kulis Sanat… Bana umut olan, hayallerime dokunan, desteklerini esirgemeyen ve her zaman yanımda olduklarını hissettiğim, bundan sonra da olacaklarını bildiğim; yeni gelenlerin ‘hoca’ benim ve arkadaşlarımın ‘abi/abla’ diye hitap ettiği, güzel ve özel insanların hayatımda olmaları benim için büyük bir şans.

Birlikte ağlayan, birbirinin gözyaşını silen, birlikte gülen, birlikte dertlenip, birbirinin elini tutan ve birlikte çocuk olan canım Kulis Sanat Ailesi. Öğrencileri ve oyun asistanları olarak çok acı çekip çok acı çektirdim, pişman mıyım? Asla! Abilerim ve ablalarım pişman mı? Saçmalamayın tabi ki hayır!?

4 yıllık eğitim öğretim sürecinden sonra onca acı tatlı anı, hayatıma değer katan insanlar ve öğrendiğim bir sürü şeyle sonunda Kulis Sanat’tan mezun oldum. Şu an Bülent Ecevit Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Tiyatro Anasanat Dalı Lisans 1 öğrencisi olarak eğitimime devam ediyorum. Bana kattığın, öğrettiğin herşey için teşekkür ederim Kulis Sanat…

Yaşasın Kulis Sanat!

Diğer Öğrencilerimiz
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam