Bizi Takip Edin!

Güçlerini Birleştiren Çankaya Sahne ve Kulis Sanat Yeni Sezona Hazır (Haberler)

03/10/2020

Koltukları 1,5 Metre Aralıklı Yerleştirdik

Ekim ayı içerisinde Çankaya Sahne ile yapacakları projelerin hazırlıklarına başlayacaklarını, diğer oyunları da sahnelemeye devam edeceklerini söyleyen Melikoğlu, şunları kaydetti:

"Seyircimizi pandemi sürecinde nasıl rahat ettiririzi düşünüp güzel çözümler bulduk. Çankaya Sahne'nin havalandırmasını yüzde 100 temiz hava verecek şekilde tamamen değiştirdik. Koltukları 1,5 metre aralıklı yerleştirdik. Seyircilerimiz rahat bir şekilde oyun izleyecek. 4 Ekim'de Uyarca'nın prömiyerini yapacağız, böylece Çankaya Sahnenin açılışını kutlamış olacağız. Ayın sonunda Bir Yaz Dönümü Gecesi Rüyası ile 15, 16 kişilik kalabalık bir ekiple müzikal şeklinde seyirci ile buluşturacağız. Onu hazırlıyoruz. Bu süreci atlatacağız. Güzel birlikteliği başarılı oyunlarla çok seyirciyle alkışla taçlandıracağız. Pandemiyi sanatla yeneceğimize inanıyoruz."

Melikoğlu, Kulis Sanat ve Çankaya Sahnenin birleşmesi ile 45-50 kişilik bir ekip olduklarını, Bahçelievler'deki mekanlarında da bale, müzik ve tiyatro eğitimlerini sürdüklerini belirtti.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız...

En Günceller
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam